no-img
گروه معماری Archi.3Dplan

اشنایی با سبک دکانستراکشن | dicanstracshen - گروه معماری Archi.3Dplan


گروه معماری Archi.3Dplan
محصولات پرفروش

ادامه مطلب

اشنایی با سبک دکانستراکشن | dicanstracshen
zip
۱۳۹۵/۰۴/۰۷

اشنایی با سبک دکانستراکشن | dicanstracshen


سبک دیکانستراکشن

 

اشنایی با سبک دیکانستراکشن یا dicanstracshen به لاتین که در قالب یک فایل پاورپوینت اماده جهت ارائه گرداوری شده است . این فایل دارای عکس های مرتبط  با دیکانستراکنش جهت اشنایی بیشتر مخاطب با این سبک می باشد. فایل متنی جداگانه حاوی متن های اسلایدهای این پروژه جهت توضیحات اسلایدها ارائه می گردد.

 

 

 

 

مشخصات پروژه :

نام فایل :dicanstracshen
تعداد اسلاید :۲۲
تعداد عکس* :۲۱
متن جداگانه*:دارد
حجم فایل۱٫۳۸ مگابایت

اطلاعات خرید:

قیمت :۳۵,۰۰۰ ریال
لینک دانلود :

_______________________  توضیحات تکمیلی :

*) تعداد عکس: به شمار عکس های موجود در کلیه اسلایدهای این پاورپوینت گفته می شود.این آمار جهت اعلام جزئیات اطلاعات این فایل ارائه می شود.

*) متن جداگانه : به جهت ارائه راحت تر این پاورپوینت ، متون داخل این فایل در یک فایل Word جداگانه نیز گرداوری شده تا دسترسی به توضیحات و متون فایل برای استفاده کننده عزیز راحت تر باشد .

_______________________  خرید انلاین :

باتوجه به زحمات کشیده شده به جهت گرداوری مطالب این موضوع و اماده سازی و مرتب کردن آنها جهت استفاده شماعزیزان ، مبلغی جهت خرید فایل در نظر گرفته شده است که با درگاه پرداخت انلاین معتبر بانکی ، این هزینه پرداخت می گردد و فایل فایل مذکور بعد از پرداخت به صورت آنی در اختیار شما به جهت دانلود قرار می گیرد . تمامی فایلها در سرورهای قدرمتند و اختصاصی Archi.3Dplan نگهداری میگردد که با بالاترین سرعت و کیفیت میتوانید نسبت به دانلود انها اقدام فرمایید.موضوعات :
سبک های معماری

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *