no-img
گروه معماری Archi.3Dplan

قوانین و مقررات - گروه معماری Archi.3Dplan


گروه معماری Archi.3Dplan
محصولات پرفروش

صفحه جدا

قوانین و مقررات


به نام خدا

 

 1. تمامی کاربران ملزم به مطالعه دقیق اطلاعات هر موضوع می باشند . لذا باتوجه به متفاوت بودن هر موضوع و اطلاعات داخل مطالب رجوع به بخش های مربوط به مشخصات فایل های مورد نظر و مطالعه دقیق اطلاعات الزامی می باشد.
 2. وارد کردن مشخصات حین خرید الزامی می باشد .
 3. درج ادرس ایمیل معتبر در زمان خرید مطالب الزامی می باشد . نسخه ای از لینک دانلود بعد از خرید به ایمیل درج شده در زمان ثبت نام ارسال می شود. بدیعی است که درج اشتباه ادرس ایمیل ، یا ایمیل نامعتبر باعث عدم ارسال لینک دانلود فایل به ایمیل شما می شود.
 4. در هنگام خرید بعد از ورود اطلاعات اولیه ، شما به درگاه پرداخت انلاین متصل میشوید که تنها ۱۰ دقیقه زمان برای خرید محصول خود زمان دارید . (باتوجه به شرایط عمومی درگاه های پرداخت بانکی )
 5. قیمت تمامی محصولات مندرج در بخش توضیحات محصول عینن در بخش خرید انلاین و بودن کم و زیاد می باشد .
 6. لطفا در صورت هر گونه مشکل در زمان خرید یا بعد از خرید مراتب را از طریق بخش تماس با ما اطلاع دهید .
 7. در صورت عدم نمایش لینک دانلود بعد از خرید موفق ، لطفا مشخصات خرید خود را با استفاده از بخش تماس با ما ارسال کنید تا سریعا بعد از بررسی خرید شما لینک دانلود برای شما ارسال گردد.
 8. خرید محصولات نیازی به ثبت نام در سایت ندارد و عزیزان میتوانند در هر قسمت از سایت نسبت به خرید محصول مورد نیاز خود به صورت مستقیم اقدام نماییند.
 9. لینک های دانلود بعد از خرید به صورت اختصاصی برای شما ارسال می شود ، این لینک تنها ۲ روز قابلیت استفاده و دانلود دارد ، بعد از دو روز امکان استفاده و دانلود از طریق لینک ارسالی وجود نخواهد داشت و لینک دانلود منقضی میگردد.
 10. در صورت هر گونه مشکل در فایل های موجود و اطلاع از بابت مشکلات موجود ، وجه خریداری شده به خریدار پرداخت میگردد یا فایل جایگزین با قیمت برابر به درخواست خریدار ارسال میگردد.
 11. تمامی محصولات در این مجموعه تست شده و سازگار با نرم افزارهای قدیمی و جدید می باشند .
 12. لطفا در صورت هرگونه مشکل با استفاده از بخش تماس با ما مشکل مربوطه را اطلاع دهید.

 

باتشکر .